Mai közgyűlésünkön elköszöntünk két elnökségi tagunktól, Diósné Nyúl Tündétől és Mihala Tímeától. Hálásan köszönjük nekik a több mint egy évtizedes áldozatos munkát, amit az Autista Gyermekekért Egyesület elnökségében végeztek. Az egyesület tagjaiként azonban továbbra is számítunk, számíthatunk rájuk.
Egyúttal sok szeretettel köszöntjük Kárpáti Irént, újonnan megválasztott elnökségi tagunkat, akinek sok sikert és eredményes munkát kívánunk!
